Bransoletka dla przyszłej mamy – niebanalny podarunek

Czym obdarować przyszłą mamą? To, że wypada coś kupić idąc w odwiedziny do przyszłej mamy to oczywiste, jednak co by to miało być, to już nie jest takie banalne. Wybór jest dość spory. Bezwzględnie podarunek powinien być bardziej symboliczny niż materialny. 

Odwiedziny u Ciężarnej

Odwiedziny ciężarnej to miły gest, zwłaszcza gdy oczekiwanie na maleństwo przebiega w trudach i niekoniecznie dobrym samopoczuciu przyszłej mamusi. Co kupić na prezent idąc w odwiedziny do przyszłej mamy? Bransoletka to bardzo neutralny prezent, jaki wypada dać ciężarnej kobiecie. Może z czasem stanowić pamiątkę z okresu ciąży, ale ma też szansę stać się ulubioną ozdobą biżuteryjną. To niezwykle kobiety element stroju, idealny i na lato i zimę. Podarunek w postaci bransoletki to odpowiedni drobiazg nie tylko osoby bliskiej, przyjaciółki ale i od dalszych znajomych. z pewnością nigdy nie będzie źle odebrany. To świetny sposób na to, aby upamiętnić chwile ciąży, oczekiwania na dziecko.

Dedykowane zawieszki dla mamy i malucha

Na okoliczność bransoletki dla przyszłej mamy w ofercie bransoletek znajduje się szereg zawieszek idealnie pasujących do narodzin dziecka, ciąży itp. Oczywiście to tylko propozycje, bowiem nic nie stoi na przeszkodzie, aby bransoletka dla przyszłej mamy zawierała jej imię lub ulubiony koralik, kamień itp. Możliwości jest całe mnóstwo, gdyż bransoletkę zamówić można według własnego projektu, pomysłu, z grawerem lub ozdobną dedykacją na opakowaniu. Sama bransoletka jest delikatna i wygodna w użytkowaniu, ponadto nie jest to kosztowny wydatek nawet jeśli wybierzemy zawieszkę z metalu szlachetnego. W zależności od projektu bransoletka może posiadać jedną lub więcej zawieszek.

Personalizowana bransoletka

Grawer z datą lub imieniem to najpopularniejsza forma personalizacji bransoletek, jednak nie jedyna. Zamiast zawieszek można również bransoletkę wzbogacić o inicjały lub cyferki tworzące datę np. planowanych narodzin. Tylko wyobraźnia ogranicza kreatywność pomysłodawcy. Dzięki personalizacji bransoletka nie jest banalna, zwyczajna a nabywa wartości sentymentalnej. Nie musi być bardzo wyszukana, wystarczy modny drobiazg typu piórko czy skrzydło anioła zdobiące skromny sznureczek z regulacją obwodu. To bardzo praktyczne rozwiązanie zwłaszcza dla ciężarnych, którym puchną dłonie. Co więcej bransoletka nie musi być ozdobą dłoni, może również być bransoletką na nogę.

Wygodne do zamówienia

Szukając ciekawego prezentu warto zatrzymać się przy ofercie bransoletek, które de facto mogą być podarunkiem bez względu na okazję. Estetyczne wykonanie, subtelna ozdoba to największe atuty tego wyrobu. Bransoletki dla przyszłej mamy zamówić warto online z możliwością dopasowania wszystkich detali wedle uznania. Ich czas realizacji i wysyłki jest bardzo szybki, dzięki czemu z prezentem można zdążyć bez kłopotu. Bransoletkę podarować można nie tylko na początku ciąży ale i na koniec, to doskonały drobiazg od znajomych z pracy, czy przyjaciół. Do życzeń można dorzucić drobiazg, który pozostanie na dłużej niż bombonierka. 

Dodaj komentarz